Informační systém Fachman: Náš příběh

Informační systém Fachman je komplexní aplikace, určená pro stavební firmy, která byla vyvinuta v roce 2019. Vznik Informačního systému Fachman byl inicializován samotnými stavebními firmami a to proto, že na trhu neexistoval žádný podobný systém, který by dokázal plně uspokojit potřeby stavebních firem a zjednodušit jejich práci.

První prototyp systému Fachman byl otestován pouze u vybraných stavebních firem, které byly pozvány k jeho využívání. Nebylo možné jej získat jinak než, že jste byli do užívání aplikace pozváni. A to buď námi a nebo jinou stavební firmou, která již systém využívala. To trvalo tři roky, během kterých byl systém neustále vylepšován a optimalizován tak, aby splňoval požadavky uživatelů a zároveň poskytoval co nejvyšší užitnou hodnotu.

V současné době je systém Fachman otevřený všem zájemcům a je k dispozici pro všechny stavební firmy, které hledají komplexní a spolehlivý informační systém pro svou práci. Systém obsahuje širokou škálu nástrojů a funkcí, které usnadňují plánování, organizaci a řízení projektů, evidence zakázek a fakturace, správu dokumentů a mnoho dalšího.

Informační systém Fachman se tak stal jedním z nejlepších a nejoblíbenějších nástrojů pro stavební firmy, který jim pomáhá zefektivnit jejich práci a zvýšit efektivitu. Jeho vývoj a úspěch jsou důkazem toho, že i v oblasti stavebnictví může být moderní technologie velkou pomocí pro firmy, které chtějí být úspěšné a konkurenceschopné.

V blogu by Vás mohlo také zajímat:

Jak začít s digitalizací stavební firmy?
Digitalizace procesů ve stavebnictví : Jak efektivně zavést digitální technologie do stavební firmy a dosáhnout lepších výsledků.

Vánoční provozní doba
Jak bude vypadat provozní doba v průběhu vánočních svátků?

Integrace IS Fachman s jinými systémy není problém
Už nejste v digitalizaci nováčky? IS Fachman lze totiž integrovat také s jinými systémy.

Jak Vám umělá inteligence uvnitř IS Fachman pomáhá s digitalizací faktur
Věděli jste, že Vám uvnitř IS Fachman s prací pomáhá umělá inteligence?