Informační systém Fachman: Náš příběh

Informační systém Fachman je komplexní aplikace, určená pro stavební firmy, která byla vyvinuta v roce 2019. Vznik Informačního systému Fachman byl inicializován samotnými stavebními firmami a to proto, že na trhu neexistoval žádný podobný systém, který by dokázal plně uspokojit potřeby stavebních firem a zjednodušit jejich práci.

První prototyp systému Fachman byl otestován pouze u vybraných stavebních firem, které byly pozvány k jeho využívání. Nebylo možné jej získat jinak než, že jste byli do užívání aplikace pozváni. A to buď námi a nebo jinou stavební firmou, která již systém využívala. To trvalo tři roky, během kterých byl systém neustále vylepšován a optimalizován tak, aby splňoval požadavky uživatelů a zároveň poskytoval co nejvyšší užitnou hodnotu.

V současné době je systém Fachman otevřený všem zájemcům a je k dispozici pro všechny stavební firmy, které hledají komplexní a spolehlivý informační systém pro svou práci. Systém obsahuje širokou škálu nástrojů a funkcí, které usnadňují plánování, organizaci a řízení projektů, evidence zakázek a fakturace, správu dokumentů a mnoho dalšího.

Informační systém Fachman se tak stal jedním z nejlepších a nejoblíbenějších nástrojů pro stavební firmy, který jim pomáhá zefektivnit jejich práci a zvýšit efektivitu. Jeho vývoj a úspěch jsou důkazem toho, že i v oblasti stavebnictví může být moderní technologie velkou pomocí pro firmy, které chtějí být úspěšné a konkurenceschopné.

V blogu by Vás mohlo také zajímat:

Jak nejlépe zavést IS Fachman do své firmy?
Digitalizovat vlastní silou a nebo raději s pomocí konzultanta?

Stavební deník online: Připojte se k digitalizaci ve stavebnictví
Elektronický stavební deník stavebním firmám zvyšuje efektivitu, snižuje náklady a zlepšuje komunikaci.

Jak začít s digitalizací stavební firmy?
Digitalizace procesů ve stavebnictví : Jak efektivně zavést digitální technologie do stavební firmy a dosáhnout lepších výsledků.

Digitální nástroje a jejich využití v různých fázích stavebního procesu
Efektivní využití digitálních nástrojů pro zrychlení a zkvalitnění stavebních projektů.