Jak nejlépe zavést IS Fachman do své firmy?

Zavedení všech možností a procesů, které IS Fachman umožňuje, může celé firmě trvat i měsíce. Je to průběžný proces, probíhající krok za krokem, aktivitu po aktivitě. Obecně se ale můžete rozhodnout na několika možnostech průběhu.

Vyřeším si vše svépomocí

Není problém, postupujte podle Uživatelské příručky a pokud si s něčím nebudete vědět rady, ozvěte se nám e-mailem nebo telefonicky, vysvětlíme podrobněji a problém vyřešíme. Toto řešení je nejlevnější, postupujete ale v zavádění systému pomalu.

Spoustu zvládneme sami, ale potřebujeme školení

Postupujte zase podle Uživatelské příručky, v oblastech, ve kterých si nejste jistí sledujte nabídku našich Školení. Tyto oblasti, které potřebujete probrat podrobněji a vyjasnit základy, nechte na samotné školení.

Pozvěte si pomoc konzultanta

Specialista, který Vaší firmě předá zkušenosti a best-practice, je optimální volbou pro rychlou a bezproblémové zavedení IS Fachman do Vaší firmy. Cíleně postupuje a pomáhá s nastavením aplikace pro nejlepší výsledek. Práci konzultanta, který digitální transformaci u Vás firmě řídí, musíte ale uhradit hodinovou sazbou. Na digitalizaci stavební firmy však lze čerpat dotace a tak ušetřit 40 % nákladů.

Vyberte si z možností sami tu cestu, která Vám vyhovuje. Ve všech případech jsme Vám vždy k dispozici.

V blogu by Vás mohlo také zajímat:

Jak Vám umělá inteligence uvnitř IS Fachman pomáhá s digitalizací faktur
Věděli jste, že Vám uvnitř IS Fachman s prací pomáhá umělá inteligence?

Informační systém Fachman: Náš příběh
Krátce představujeme příběh Informační systém Fachman: od prvního prototypu po současnost. Přečtěte si něco z jeho historie.

Jak zabránit ztrátám nářadí na stavbě?
Zabraňte ztrátám nářadí na stavbě. Jaké kroky je potřeba podniknou, abyste získali přehled o pohybu nářadí?

Vánoční provozní doba
Jak bude vypadat provozní doba v průběhu vánočních svátků?