Magazín ITmag zvolil IS Fachman jako nejlepší systém pro stavební firmy

Mezi posledními články magazínu ITmag se objevil zajímavý článek - ze srovnání nástrojů pro digitalizaci stavební firmy totiž redakce zvolila IS Fachman jako nejlepší informační systém pro stavební firmy.

Jak jistě víte, IS Fachman je moderní informační systém určený přímo stavebním firmám, který nabízí řešení pro správu projektů, finančních a obchodních procesů, personální agendy, skladové hospodářství, ... a mnoho dalšího. Podle ITmagu má IS Fachman vynikající uživatelské rozhraní a je snadno ovladatelný, což usnadňuje práci pro uživatele. Redaktoři také chválí jeho širokou funkcionalitu a komplexní řešení, které pokrývá všechny potřeby stavebních firem. Další výhodou je flexibilita, která umožňuje firmám přizpůsobit si systém svým potřebám a provoznímu stylu. Systém tak dokáže plně řešit specifické potřeby různých stavebních firem, a to bez ohledu na jejich velikost a zaměření.

ITmag je odborný magazín z oblasti informačních technologií, porovnání IS Fachman s jinými systémy a zvolení IS Fachman jako nejlepšího systému pro stavební firmy je tak významným potvrzením kvality naší práce.

Pokud tedy hledáte pro svou stavební firmu moderní a flexibilní digitální nástroj, může IS Fachman být tou správnou volbou. Neváhejte a vyzkoušejte jej zdarma a bez závazku.

Odkaz na článek ITmag (Srovnání informačních systémů pro stavební firmy): zde.

V blogu by Vás mohlo také zajímat:

Jak Vám umělá inteligence uvnitř IS Fachman pomáhá s digitalizací faktur
Věděli jste, že Vám uvnitř IS Fachman s prací pomáhá umělá inteligence?

Co je digitalizace stavebnictví a proč by Vás to mohlo zajímat
Proč je digitalizace stavebnictví nezbytnou součástí úspěchu vaší společnosti.

Informační systém Fachman: Náš příběh
Krátce představujeme příběh Informační systém Fachman: od prvního prototypu po současnost. Přečtěte si něco z jeho historie.

Několik zajímavostí o zabezpečení Informačního systému Fachman
Zajistit provoz Informačního systému Fachman je náročnější, než se může zdát.