Magazín ITmag zvolil IS Fachman jako nejlepší systém pro stavební firmy

Mezi posledními články magazínu ITmag se objevil zajímavý článek - ze srovnání nástrojů pro digitalizaci stavební firmy totiž redakce zvolila IS Fachman jako nejlepší informační systém pro stavební firmy.

Jak jistě víte, IS Fachman je moderní informační systém určený přímo stavebním firmám, který nabízí řešení pro správu projektů, finančních a obchodních procesů, personální agendy, skladové hospodářství, ... a mnoho dalšího. Podle ITmagu má IS Fachman vynikající uživatelské rozhraní a je snadno ovladatelný, což usnadňuje práci pro uživatele. Redaktoři také chválí jeho širokou funkcionalitu a komplexní řešení, které pokrývá všechny potřeby stavebních firem. Další výhodou je flexibilita, která umožňuje firmám přizpůsobit si systém svým potřebám a provoznímu stylu. Systém tak dokáže plně řešit specifické potřeby různých stavebních firem, a to bez ohledu na jejich velikost a zaměření.

ITmag je odborný magazín z oblasti informačních technologií, porovnání IS Fachman s jinými systémy a zvolení IS Fachman jako nejlepšího systému pro stavební firmy je tak významným potvrzením kvality naší práce.

Pokud tedy hledáte pro svou stavební firmu moderní a flexibilní digitální nástroj, může IS Fachman být tou správnou volbou. Neváhejte a vyzkoušejte jej zdarma a bez závazku.

Odkaz na článek ITmag (Srovnání informačních systémů pro stavební firmy): zde.

V blogu by Vás mohlo také zajímat:

Vánoční provozní doba
Jak bude vypadat provozní doba v průběhu vánočních svátků?

Informační systém Fachman: Náš příběh
Krátce představujeme příběh Informační systém Fachman: od prvního prototypu po současnost. Přečtěte si něco z jeho historie.

Jak začít s digitalizací stavební firmy?
Digitalizace procesů ve stavebnictví : Jak efektivně zavést digitální technologie do stavební firmy a dosáhnout lepších výsledků.

Velikonoční provozní doba
Jak bude vypadat naše provozní doba v období Velikonoc?